Amazon

Amazon скасовує комісію для українських підприємців

Shutterstock

"Перемога на економічному фронті"

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що компанія Amazon скасовує комісію для українських підприємців на рік. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

"Кілька місяців тому разом з Укрпоштою, агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулися до Amazon, щоб компанія полегшила умови для українського бізнесу, який попри війну, продовжує працювати, підтримуючи економіку країни", – розповів Федоров.

У підсумку Amazon скасував реферальну комісію для українських підприємців терміном на 1 рік. Тобто, українські підприємці, які продають товари та послуги до Європейського Союзу та Великої Британії, не стикатимуться з комісією.

Тепер українські підприємці отримають можливість активніше масштабуватися на європейський та світовий ринок, де знаходяться нові клієнти. Це потужний поштовх до популяризації України українських бізнесменів у закордонних країнах.

"Нові умови для українських підприємців – це перемога на економічному фронті. Дякую компанії за стійку та послідовну підтримку України. Amazon разом з Amazon Web Services надала нам потужності для зберігання бекап реєстрів, забезпечила підтримку на понад $35 млн та, зрештою, заслужено отримала Премію Миру від Президента Володимира Зеленського", – додав міністр.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Amazon випустить комедійне реаліті-шоу, яке знімали на камери спостереження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ