Велосипед

Щоб "чорні та коричневі люди не постраждали": у Сан-Франциско пропонують не звертатися до поліції через крадіжки велосипедів

Shutterstock

"Необхідно зупинити поліцейське насильство"

У Сан-Франциско запропонували не викликати поліцію через крадіжки велосипедів, щоб "чорні та коричневі люди не постраждали", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт велосипедної коаліції Сан-Франциско (SFBC).

Організація вважає, що через поліцію "чорні" і "коричневі" люди найбільше страждають, тому SFBC шукає альтернативне рішення:

"Чорні та коричневі люди часто зазнають серйозних травм або навіть гинуть внаслідок взаємодії з поліцією. Оскільки робота поліції тісно пов'язана майже з усіма поточними рішеннями щодо викрадення велосипедів, деякі наші рекомендації передбачають мінімальний контакт з поліцією у разі крадіжки, але ми намагаємося запропонувати альтернативи. Ми закликаємо всіх замислитися над потенційним впливом на людське життя залучення поліції в будь-якій ситуації", – йдеться у повідомленні.

Велосипедна коаліція Сан-Франциско звинувачує правоохоронців у тому, що вони регулярно зупиняють темношкірих людей без всілякого приводу на це. На думку організації такі дії (так звана "прийменникова зупинка") "завдають небаченої психологічної та фізичної шкоди, особливо чорним і коричневим членам спільноти".

"Ви коли-небудь чули про "прийменникову зупинку"? По суті, це спосіб, яким поліція може зупиняти рух із расовою упередженістю за дрібні порушення (наприклад, їзда на велосипеді без відбивачів на педалях), відповідно завдаючи шкоди чорним та коричневим спільнотам", – йдеться у червневому повідомленні організації.

У 2020 році коаліція пообіцяла боротися з так званою "білою перевагою" у зв'язку з тим, що "80% членів організації – білі, хоча вони становлять лише 53% населення міста".

"Велосипедна коаліція SF з моменту свого створення адаптувала свою пропаганду та програми, щоб реагувати майже виключно на запити білих людей. У нашому стратегічному плані "транспортна справедливість" названа основною цінністю, але ці слова залишаться безглуздими, якщо ми не зробимо важкої роботи по боротьбі з расизмом серед членів нашої організації", – відмітили представники організації.

Члени організації SFBC вважають, що для боротьби з расизмом "необхідно припинити прислухатися до білих голосів в організації", а також "зупинити поліцейське насильство" і підтримати BLM.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США під час велогонок спортсмена атакував бик.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ