Банківська картка

Українці все частіше шукають нову техніку – як змінилися ціни на товари за 2022 рік

Shutterstock

Деякі показники радують українців

Наприкінці літа 2022 року українці почали все частіше купувати побутову техніку та електроніку різних видів, повідомляє "Дивогляд", спираючись на результати дослідження порталу Olx.

За літо 2022-го кількість пошукових запитів електронних пристроїв зросла на 30% у порівнянні з серпнем 2021 року. Найбільше українців цікавили мобільні телефони і аксесуари до них, а також комп'ютери і техніка для дому. 

Користувачі цікавилися ще й мультимедіа та іграми.

Серед побутової техніки великий попит спостерігається на холодильники (264 тис пошукових запитів), морозильні камери (82 тис запитів) та мікрохвильовки.

Вартість перелічених вище товарів зросла на 20%, якщо порівнювати з відповідним періодом минулого року. У серпні 2022-го середня вартість ноутбука становила 12 640 грн – на 45% дорожче, ніж торік.

Цінник збільшився і на побутову техніку: телевізори подорожчали на 56%, а холодильники – на 54%. При цьому вартість мобільних телефонів впала на 22% – середня ціна становить 7,4 тис грн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українці все частіше шукають електрокари в Інтернеті.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ