Tesla

Укранці все частіше шукають електрокари в Інтернеті – опитування

Shutterstock

Попит на електромобілі зріс у півтора рази

Серед українців стрімко зростає попит на електрокари. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на результати дослідження цифрового агентства "Ольшанський та Партнери", у другому кварталі 2022 року попит на електромобілі збільшився на 75% у порівнянні з першим кварталом.

Повідомляється, що з квітня по червень 2022 року українці понад 2 млн разів шукали електрокари на інтернет-платформах. У період з січня по березень цей показник становив 1,12 млн, що майже вдвічі менше.

Експерти пов'язують таку популярність електрокарів із дефіцитом пального в Україні або зростанням цін на нього.

Які моделі електромобілів шукають найчастіше?

Раніше найпопулярнішим вважали електрокар Tesla, але у 2022-му спостерігаються певні зміни. 

 стабільному періоді однозначним лідером серед пошукових запитів була Tesla, а на другому місці традиційно був інший популярний бренд – BMW. Однак у червні 2022 року популярність лідера знизилася, а бренд BMW поступився на користь Nissan", – підкреслили в компанії.

Якщо порівнювати ситуацію сьогодні з минулим роком, то деякі несподівані марки автівок увійшли до рейтингу ТОП-15. Так, наприклад, кількість пошукових запитів щодо електромобілів Nissan зросла на 65,75%, KIA  на 126,22%, Fiat – на 167,82%, Renault  на 196%, а Hyundai  на 310,91%.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" вже розповідав, які електрокари найчастіше обирають українці у 2022 році.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ