Купуємо автомобіль в Польщі через інтернет-платформи – на що варто звернути увагу

dt.ua

Сьогодні в країні діє процедура нульового розмитнення для автомобілів, які ввозяться з-за кордону. Зокрема, багато людей купують транспорт в Польщі і привозять його в Україну. 

Придбати автомобіль можна на інтернет-платформах. Це не лише зручно, але й швидко. Підбіркою популярних перевірених сайтів з вами ділиться "Дивогляд". 

Купуючи автомобіль за оголошеннями в Інтернеті, важливо не натрапити на шахрая. Саме тому уважно читайте текст оголошення і придивляйтеся до фотографій. Звичайно, що краще відразу зателефонувати на вказаний номер і розпитати про найголовніші характеристики:

  • пробіг;
  • технічний стан;
  • нещодавні ремонти;
  • заміни деталей чи рідин;
  • історія аварій тощо.

Також важливим є датчик фарби. Зверніть увагу на лакофарбове покриття, а також відколи, корозію та шпаклювання. Подивіться, у якому стані кермо, крісло, КПП, панелі тощо.

Не соромтеся і попросіть поточного власника автівки зробити тест-драйв, щоб перевірити стан двигуна. Якщо є можливість – заїдьте в сервісний центр для професійного і більш детального огляду.

Також корисно буде ознайомитися з історією автомобіля на урядовому сайті. При цьому вам треба буде використати дані з реєстраційного посвідчення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Польща змінила правила в'їзду для українців.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ