Спека

У Китаї люди рятуються від аномальної спеки у бомбосховищах часів Другої світової

Shutterstock

Температура досягає +45 градусів

У Китаї через спеку люди дедалі частіше почали проводити час у бомбосховищах минулого століття та підземних закладах харчування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Washington Post.

Через жорсткі карантинні обмеження у провінції Чунцін закрита більшість підземних сховищ, але у деяких містах немає спалахів інфекції, а тому там відкриті під землею ресторани та магазини. Враховуючи те, що цього року в країні зафіксована найбільша спека за 60 років, це приносить власникам таких закладів серйозний прибуток.

Окрім цього, у провінціях Чунцін і Сичуань почалася енергетична криза. Річ у тому, що там пересохла річка Янцзи, завдяки якій місцеві ГЕС виробляли електрику, в тому числі для кондиціонерів.

Температура на цій території досягає +45 градусів, а тому місцеві шукають порятунку в підземних сховищах часів Другої світової та магазинах, де показники нижче на 10-15 градусів. Є навіть ті, хто спить у таких місцях. Окрім цього, для відпочинку переобладнують деякі станції метро.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що третина території Пакистану через повінь опинилася під водою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ