Сатурн

Астрофотограф оприлюднив найбільш вражаючий знімок Сатурна – фото

NASA

Для зйомки фахівець використовував дві камери, на які зробив близько 100 тис фотографій

Американський астрофотограф Ендрю Маккарті зробив неймовірну фотографію Сатурна на найкоротшій відстані від Землі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BGR.

Знімок був зроблений у неділю, під час "протистояння" – подія, під час якої Земля знаходиться на одній лінії між Сатурном і Сонцем. У той момент Сатурн перебував на найбільш короткій цьогорічній відстані від Землі – 1325,4 млн км.

Маккарті зробив знімок з даху гаража в Південній Каліфорнії. Якість фотографії не дуже чітка, але це можна пояснити тим, що вона не була зроблена потужними космічними телескопами "Джеймс Вебб" або "Hubble". Попри це, нова фотографія Сатурна вважається найбільш вражаючою з усіх відомих.

Для зйомки астрофотограф використовував дві камери, на які зробив близько 100 тис фотографій. Після цього він об'єднав зображення і отримав фінальну фотографію Сатурна з кільцями на тлі нічного неба.

"Фотозйомка планет дуже відрізняється від багатьох інших видів небесної фотографії, тому що самі планети дуже маленькі. Повітряні потоки просто накладаються на зображення Сатурна та Юпітера й повністю приховують деталі", – пояснив Маккарті.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрономи знайшли унікальну планету, температура на якій становить понад 1000°С.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ