Міжнародна олімпіада з інформатики

Збірна України взяла участь у Міжнародній олімпіаді з інформатики – фото

Олімпіади з інформатики / Facebook

Чудовий результат

Збірна України посіла шосте місце на Міжнародній олімпіаді з інформатики, яку провели 7 по 15 серпня в Індонезійській Джок'якарті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook.

У турнірі взяли участь 349 учасників з 90 країн світу. Нашій збірній вдалося стати найкращою командою з Європи та завоювати шосте місце у загальному рейтингу команд – найкращий результат України з 2005 року.

Керівниками команди були Антон Ципко та Валентин Мельник, а також у збірній були:

  • Роман Янушевський, випускник Київського природничо-наукового ліцею №145, посів 7-ме місце та здобув золоту медаль. Він став кращим учасником з Європи та продемонстрував найкращий результат серед українців за останні 17 років.
  • Олег Навер, випускник Кременчуцького ліцею Політ, посів 14-те місце та здобув золоту медаль. Він став найтитулованішим українцем за всю історію – дві золоті медалі та одна срібна.
  • Владислав Денисюк, випускник Хмельницького ліцею №17, посів 59-те місце та здобув срібну медаль.
  • Дарина Карпенко, учениця 10-го класу (станом на 21-22 навчальний рік) Хмельницької гімназії №1, посіла 137-ме місце та здобула бронзову медаль.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що 9-річний українець з Бердянська став чемпіоном світу з карате.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ