The Walt Disney

Стрімінгові сервіси Walt Disney перегнали Netflix за кількістю платних підписників

Yale University

У грудні Disney піднімає вартість щомісячної підписки, але є й економ-варіант

Стрімінгова платформа Netflix поступилася у рейтингу лідерів за кількістю платних підписників платформам компанії Walt Disney, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

Три стрімінгові сервіси Disney+, Hulu та ESPN+ у сукупності мають 221,1 млн підписників станом на кінець липня 2022 року. У Netflix цей показник менший приблизно на 400 тис підписників.

Повідомляється, що у третьому кварталі 2022-го до Disney+ приєдналося понад 14 млн нових користувачів. Ймовірно, що такий ажіотаж спричинили стрічки "Обі-Ван Кенобі" та "Міс Марвел".

Разом із цим, у грудні стрімінгові сервіси Disney піднімають вартість за щомісячну підписку до $10.99. Також користувачам стане доступний варіант підписки з рекламою – $7.99 на місяць. 

Однією з причин підвищення вартості тарифів у компанії називають посилення конкуренції на ринку та часткова втрата підписників з росії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Disney пропонує Джонні Деппу величезну суму за повернення до зйомок у "Піратах Карибського моря".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ