Засуха

На дні озера у Неваді в результаті посухи знайшли чотири трупи людей

pixabay.com

Вже багато років в регіоні спостерігається найбільш сухий період

У США на дні висохлого озера знайшли четвертий труп людини, що був замкнений у бочці, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

Американський штат Невада вже 22 роки страждає від засухи. Нині у регіоні спостерігається найбільш сухий період за останні 1,2 тис років.

Посуха призвела до того, що озеро Мід втратило значну частину води і досягло найнижчого рівня з 1937 року – наразі озеро заповнено на 27%.

Озеро, яке було утворено дамбою Гувера, розташовувалося в 20 милях у східному напрямку від Лас-Вегаса. Ця водойма має велике значення для США, в тому числі й через те, що може вмістити більше води, ніж будь-яка інша в країні.

 
На сухих ділянках озера Мід було виявлено чимало різних предметів, а також людські кістки. Перші з них виявили у травні 2022-го. Аналіз показав, що людина була застрелена ще у 1970-80 роках. 
 
За тиждень другий скелет виявили дві дівчини, які займаються падлбордингом. Повідомляється, що людина при житті належала до вікової категорії від 23 до 37 років. Причину смерті встановити не вдалося, оскільки на залишках не збереглося жодних тканин.

Третє тіло помітили у липні, а інформація щодо нього наразі уточнюється. Та сама ситуація й з четвертим тілом. Фахівці намагаються встановити причину смерті за допомогою судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Італії на поверхню спливли давно затонулі кораблі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ