Безпека на воді: правила поведінки для дітей

Під час війни багато людей все одно продовжують відвідувати водойми, а тому фахівці розповіли про правила безпечної поведінки на воді, які також стосуються дітей

Рятувальники Фастівського району з початку купального сезону проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу та нагадують, що слід пам'ятати про власну безпеку та уважно слідкувати за дітьми. Останні повинні перебувати під контролем у воді, навіть якщо вони вміють гарно плавати. Якщо ж йдеться про немовлят, малюків і слабких плавців, то поруч з ними повинні бути дорослі, щоб забезпечити "контроль дотиком". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Боярський інформаційний центр.

Правила поведінки біля водойми:

  • Будь-який контакт дитини з водою треба погоджувати з дорослими.
  • Не можна залишати дитину купатися без нагляду, навіть якщо вона добре плаває. Поруч із нею має бути дорослий, який не боїться води та не перебуває під впливом алкогольних напоїв.
  • Забороняйте штовхати одне одного або стрибати одне на одного під час знаходження у воді.
  • Не дозволяйте дитині пірнати, якщо вона не вміє плавати, а якщо вміє – попередньо перевірте глибину водойми та стан дна. Також не можна пірнати з човнів, сідати на борт.
Море
Море
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Мешканцям яких регіонів України краще утриматися від відвідування пляжу – перелік від ДСНС

Як слідкувати за безпекою дітей в Інтернеті – поради

Чи розпочнеться 1 вересня навчальний рік у Києві – КМДА

  • Забороняйте запливати далеко за буйки, перепливати водойми, стрибати в воду в незнайомих місцях і з обривів.
  • Якщо дитина не вміє плавати, то їй не можна заходити в воду без надувного жилета (кола, нарукавників) і глибше, ніж по пояс.
  • Не дозволяйте дітям користуватися надувними матрацами, човнами та колами самостійно там, де глибоко, вітер, течія. Особливо це стосується моря чи океану.
  • Не залишайте дитину одну у ванні або басейні. За статистикою в басейнах тоне більше дітей, ніж у відкритих водоймах.
  • Не давайте старшим дітям стежити за молодшими під час купання.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні можуть виключити російських поетів і письменників зі шкільної програми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше