Чоловік відпочиває на курорті

Мешканцям яких регіонів України краще утриматися від відвідування пляжу – перелік від ДСНС

Shutterstock

Вибухонебезпечні пристрої можуть знаходитися не лише на суші, але й у воді

Спекотне літо викликає в українців все більше бажання вирушити на море, але в умовах війни це може бути небезпечно. Дуже велика кількість вибухонебезпечних пристроїв знаходиться не лише на суші, але й у воді.

У зв'язку з цим "Дивогляд" ділиться з вами переліком областей, жителям і гостям яких краще відкласти початок пляжного сезону.

Прес-офіцер ДСНС Олександр Хорунжий оприлюднив список регіонів України, в яких не рекомендовано виходити на пляжі. Загалом в Україні визначили 240 місць з водними об'єктами, призначеними для масового відпочинку. З них 194 мають у власності окремий пляж.

Сапери та інші експерти наразі проводять розмінувальні роботи і перевіряють зони для відпочинку на наявність вибухонебезпечних предметів. На основі цього вони поділилися списком областей, де поки що не радять розпочинати пляжний сезон.

Перш за все, це стосується регіонів, які перебувають під постійними обстрілами або тимчасово заблоковані:

  • Донеччина;
  • Харківщина;
  • Сумщина;
  • Одещина;
  • Миколаївщина;
  • Київщина;
  • Чернігівщина.

Разом із цим Хорунжий відмітив, що у регіонах, де влада дозволила відвідувати зони відпочинку, обирати варто лише ті, які вже були перевірені на наявність вибухонебезпечних предметів. Раніше "Дивогляд" вже ділився з вами переліком найбільш безпечних та небезпечних пляжів Києва.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ