Медуза Rhizostoma pulmo

"Чудовисько": на пляжі помітили гігантську медузу, яка більша за лабрадора – фото

Shutterstock

"Вона була схожа на пожовану собакою іграшку з мотузок"

У Шотландії жінка помітила величезну медузу, габарити якої більше, ніж у лабрадора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Автором фотографії стала Фіона Макгарва, яка гуляла з двома своїми собаками по пляжу Ейр в окрузі Південний Ершир (Шотландія). Жінка несподівано побачила на пляжі величезну медузу, яку вона зафіксувала на камеру.

"Після припливу на пляжі лежало кілька медуз, в чому немає нічого незвичайного, а потім я натрапила на це чудовисько", – стверджує Фіона.

На фотографії видно нутрощі медузи, яка має рожевий відтінок. Судячи з усього, істота є представницею виду Rhizostoma pulmo – найбільших медуз у Великій Британії. Цей вид може виростати до 150 см у діаметрі та важити до 25 кг.

"Вона була схожа на пожовану собакою іграшку з мотузок", – поділилася Макгарва.

Медуза Rhizostoma pulmo та лабрадор
Медуза Rhizostoma pulmo та лабрадор
Фото: Фото The Daily Star

Цей вид медуз не несе загрозу для людей, чого не скажеш про медуз, які зараз тероризують Азовське море. Зокрема, нещодавно у курортному селищі Кирилівка (Запорізька область, Україна) тіло дівчинки після купання у морі покрилося червоними плямами. Поруч з нею під час плавання медуз не було, але "грішать все-таки на них".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ