Незряча кицька шукає родину

"Здатна подарувати любові більше, ніж будь-хто інший": незряча кицька шукає собі нову родину

Kyiv_tales / Instagram

Своє ім'я тваринка дістала на честь принцеси, яка також народилася без можливості бачити цей світ

Найлагіднішими та найніжнішими домашніми тваринками вважають саме кішок. Але чомусь їх дуже часто кидають власники. Цьому чорнявому малюку на фотографії лише 4 місяці, але навіть у такому віці він може дати вам більше любові, ніж будь-хто інший. 

Особливістю тваринки є те, що вона народилася незрячою. Своє ім'я кошеня дістало на честь принцеси Іоланти, яка також народилася без можливості бачити цей світ.

Однак така особливість не заважає тваринці насолоджуватися життям та грати зі своїми сестрами. Усе, чого вона хоче, – знайти господарів, які любитимуть її так само, як і вона їх.

В Instagram-акаунті kyiv_tales розмістили оголошення, щоб допомогти маленькій Іоланті якомога швидше знайти собі родину. Якщо вас вразило це пухнасте диво і ви хочете стати її найкращим другом – телефонуйте за номером: +380 (95) 010 41 52.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в Ужгороді врятували єнота, якого спеціально замурували між будинками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ