Робота

Яких спеціалістів найбільше потребують українські роботодавці – соцопитування

Shutterstock

В опитуванні взяли участь представники великого, середнього та малого бізнесу, а також власники мікробізнесу

Українська платформа для пошуку роботи Robota.ua надала перелік спеціальностей, фахівців з яких сьогодні найбільше потребують роботодавці, передає "Дивогляд". 

Платформа провела опитування роботодавців, які продовжують діяльність в умовах війни. Рейтинг очолили IT і сфера продажу з відміткою у 40%.

Разом із цим, 35% роботодавців потребують фахівців у сфері телекомунікацій, 21% – у сфері рекрутингу та HR, 17% – в аутсорсингових компаніях.

Разом із цим, у більшій частині опитаних компаній (59%) відмітили, що з війною кількість працівників зменшилася. Лише у третині компаній штат не скорочувався.

Про збільшення кількості працівників після 24 лютого говорять лише 9% компаній. У цей час близько 34% опитаних розповіли про планове зменшення найму, а 26% – про його повне зупинення до кінця 2022 року.

"Такий розподіл цілком логічний, адже компанії намагаються автоматизувати більшість бізнес-процесів. В умовах війни бізнес намагається диверсифікувати свої можливості й стати багатоканальним, тому зростає попит на спеціалістів діджитал-маркетингу й продажів", – розповідають автори дослідження.

В опитуванні взяли участь представники великого, середнього та малого бізнесу, а також власники мікробізнесу у період з кінця червня до початку липня 2022 року. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які професії для українців будуть затребувані після війни.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ