Додаток "Дія"

Як самостійно скасувати статус безробітного в "Дії" – поради

unn.com.ua

Сьогодні всі важливі послуги можна отримати онлайн

У державному мобільному застосунку "Дія" користувачам дозволили скасувати статус "безробітного" в онлайн режимі. Як це зробити розповідає "Дивогляд". 

Перш за все, користувачу необхідно створити свій власний електронний підпис, який він використовуватиме і надалі.

Після цього перейдіть на портал "Дія" і авторизуйтеся у своєму кабінеті, використовуючи цей електронний підпис. Уважно заповніть форму, внесіть всі необхідні дані, або, за потреби, оновіть їх.

Зі списку оберіть центр зайнятості, у якому ви були зареєстровані, а далі назвіть причину, через яку варто скасувати ваш статус безробітного. 

Перевіривши всю інформацію підтвердіть заявку, використовуючи електронний підпис. Ваша заява надійде до центру зайнятості, а результат її обробки вам надішлють в особистий кабінет та на електронну скриньку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами відповідями на 5 найчастіших питань про послугу для внутрішньо переміщених осіб у "Дії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ