Служба безпеки України

В СБУ створили сервіс для пошуку військовополонених

Shutterstock

Відтепер про зникнення людини можна заявити за допомогою онлайн-сервісу

Служба безпеки України оприлюднила онлайн-платформу для пошуку зниклих безвісті та військовополонених, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал СБУ.

Відтепер про зникнення людини можна заявити за допомогою онлайн-сервісу, розробкою якого займався у тому числі й Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених. Усі надіслані через форму дані є повністю конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

Якщо громадяни вже зверталися по допомогу до Об'єднаного центру раніше, то повторно заповнювати онлайн-форму немає потреби, оскільки інформація вже опрацьована.

"Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади! Відтак Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати "допомогу" у нібито визволенні родичів з полону", – йдеться у повідомленні.

Разом із цим в СБУ наголосили на тому, що не варто надавати власні дані, а також розповсюджувати інформацію про військовополонених неуповноваженим організаціям, особам та анонімним порталам.

"Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їхнього звільнення!", – пояснили в СБУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, куди звертатися, якщо помітили, що окупанти беруть у полон людей.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ