Російський солдат

Полонений рашист знепритомнів, коли побачив відео з катуванням українського військового – журналіст

Shutterstock

Також ворогам демонстрували кадри з Оленівської колонії

Журналіст Володимир Золкін розповів, що російський полонений втратив свідомість, коли йому показали відео з тортурами українського військового. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ефір телемарафону.

Мається на увазі відео, де рашисти жорстоко катували та вбили полоненого українця. Окрім цього, журналіст пропонував окупантам побачити кадри з Оленівської колонії, де росіяни вбили 50 полонених з "Азовсталі", але не всім вдалося додивитися зазначені відео до кінця.

"Я їм сьогодні показував і ролик обстрілу колонії в Оленівці, і ролик зі знущаннями, який облетів мережу в останні дні…Я їм сьогодні показував це відео, і один полонений під час перегляду цього відео просто втратив свідомість", – розповів Золкін.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що дружина полоненого рашиста дивно відреагувала на його дзвінок і сказала, щоб їй "зателефонували після роботи".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ