Штучний інтелект

Учені назвали мову, яка ідеально підходить для спілкування людей зі штучним інтелектом – відео

Shutterstock

Фахівці створили нову технологічну мову

Науковці з Університету Нового Південного Уельсу з'ясували, що мова аборигенів джингулу чудово підходить для спілкування зі штучним інтелектом, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UNSW Canberra.

Учені створили на основі джингулу (мова аборигенів) нову технологічну мову JSwarm, яка допоможе у спілкуванні зі штучним інтелектом. Спеціалісти розповіли, що слова на мову джингулу можна перекласти разом з командами для різних алгоритмів.

Такий простий синтаксис, на думку знавців, зменшує обчислювальні витрати, а науковці можуть вільно змінювати контекст джингулу без розбудови слів у реченнях.

"Під час Другої світової війни мови австралійських аборигенів використовувалися для таємної комунікації. Виявилося, що багатство їхньої культури допоможе і у взаємодії людини зі штучним інтелектом. Для нас джингулу – це здійснена мрія. За допомогою всього трьох дієслів: "приходити", "йти" та "робити" – він ефективно передає просторові рухи", – заявив професор Хусейн Аббас.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект навчився визначати вік людини і тривалість її життя.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ