У музеї Німеччини демонтували знамениту конструкцію через те, що вона порушували права мух

У музеї Німеччини демонтували знамениту конструкцію через те, що вона порушувала права мух

Kunstmuseum Wolfsburg

Робота була присвячена не вбивству комах, а мала привернути увагу до іншої важливої проблеми

Музей Вольфсбурга демонтував популярну конструкцію автора Демієна Херста через те, що вона порушує права мух, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

Зоозахисна організація PETA вимагала прибрати роботу "Сто років (1990)"  з вмираючими мухами з музею Вольфсбурга у Німеччині, яка експонувалася у рамках виставки "Power! Light!". На думку зоозахисників та активістів організації PETA ця робота категорично порушує Закон про захист тварин у країні, який забороняє вбивати живих істот без аргументованої причини. 

Варто відмітити, що робота Херста була присвячена не вбивству комах, а мала привернути увагу до негативного впливу штучного освітлення на природу. 

Конструкція була представлена у вигляді скляного кубу, що був розділений на дві частини. У першій активно розвивалися личинки мух. З часом вони перелітали через отвір у другу його частину. Вона освітлювалася штучним світлом, яке спалювало комах. 

Представники PETA вирішили, що це порушенням закону Німеччини і вимагали негайно прибрати роботу, або ж замінити живих мух на штучних. 

"Вбивство тварин не має нічого спільного із мистецтвом. Ця робота просто показує зарозумілість людей, які не зупиняться ні перед чим заради власних інтересів", – заявив Петер Хеффкен – представник PETA в Німеччині.

Наразі роботу демонтували.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що українська художниця завойовує одну з найвпливовіших виставок у світі.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ