Британець опинився під сніговою лавиною, але дивом залишився живим – відео

zakarpattya.net.ua

Природне явище сталося в горах Тянь-Шань, що у Киргизстані

Туриста з Великої Британії на ім'я Гаррі Шиммін накрила лавина, поки він знімав відео. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Турист став свідком обвалення льодовика в горах Тянь-Шань, що у Киргизстані. Природне явище відбулося 8 липня.

Гаррі Шиммін вирішив зафіксувати сходження лавини на камеру, не підозрюючи, що вона може дістатися й нього. Проте, лавина стрімко рухалася в напрямку туриста. 

"Поки я фотографувався, почув позаду себе звук глибокого тріску льоду. Тут розпочинається відео. Я був там уже кілька хвилин, тому знав, що поряд зі мною є місце для укриття", – відмітив Гаррі.

На відео можна побачити, що турист встигає сховатися за великим каменем, але лавина все одно накриває його. В результаті цього вын був покритий шаром снігу, але уцілів без ушкоджень.

"Тільки згодом ми зрозуміли, наскільки нам пощастило. Якби ми пройшли на п’ять хвилин далі в поході, ми всі були б мертві. Якщо уважно подивитися на відео, то можна побачити слабку сіру доріжку, що в’ється по траві – це був шлях. Ми перетнули його дещо згодом, йдучи серед масивних крижаних валунів і каміння… Що ще гірше, стежка проходить уздовж невисокого хребта, приховуючи гору від очей, тому ми почули б рев тільки перед тим, як згасне світло", – сказав Шиммін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що найстаріший айсберг Арктики перебуває на межі зникнення.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ