Анна Кошмал

Зірка "Сватів" розповіла, чи зніматиметься у продовженні серіалу

smorkovkina / Instagram

Українка висловила свою чітку позицію

Українська акторка Анна Кошмал, яка здобула свою популярність завдяки участі у багатьох стрічках, відповіла на пропозицію приєднатися до зйомок нового сезону популярного серіалу "Свати", повідомляє "Дивогляд". 

Автори відомого телесеріалу "Свати" збираються знімати продовження – восьмий сезон, до зйомок у якому запросили незмінну акторку з України Анну Кошмал. Щоправда, зірку дещо здивувала така пропозиція і вона не роздумуючи відповіла "ні". Про це заявив російський актор Максим Суханов. 

Зйомки восьмого сезону заплановані на території рф. З початку повномасштабного вторгнення акторка Анна Кошмал всіляко підтримує свою рідну Україну і засуджує дії путінської росії.

Знаменитість зізналася, що припинила спілкування зі своїми знайомими з росії, які підтримали війну. Вона також відмітила, що більше не має наміру зніматися в російських серіалах і спілкуватися з російськими акторами, які вважають війну лише "спецоперацією".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що герой "Сватів" вперше від початку війни публічно висловив свою позицію.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ