Пропагандист рф владімір соловйов

Італійський ведучий розніс російського пропагандиста соловйова у прямому ефірі – відео

1tv.ru

Діалог вийшов напруженим

У мережі з'явилося відео розмови за участі італійського телеведучого та пропагандиста рф владіміра соловйова, яка стосувалася війни в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Спершу італієць запитав, чому росія каже, що у неї на меті лише захоплення Донбасу, але все одно атакує інші території України. Ведучий звернувся до російського пропагандиста зі словами: "Куди ви хочете дійти? Яка у вас ціль", на що той відповів: "До Придністров'я, якщо бути точним, але давайте повернемось до…".

соловйов спробував змінити тему, але для співрозмовника цей момент був принциповим і він зупинив росіянина:

"Ні, почекайте, це цікаво. Ви хочете прийти сюди (вказує на Одеську область – "Дивогляд")? Тобто, забрати весь цей шматок України?"

Пропагандист рф відповів ствердно:

"Так, до Придністров'я"

Італійського телеведучого це обурило і він сказав наступне:

"До Придністров'я? Господи, так Донбас тут ні до чого! Донбас – це просто привід. Ви хочете половину України та повністю забрати у неї Чорне море. Ви думаєте, що Україна дозволить подібне? Ви думаєте, що ми – італійці, європейці, члени НАТО можемо допустити подібну ситуацію? Це неможливо"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що карти Google знаходять Кримський міст, якщо написати "Хімарс".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ