Стоунгендж

Учені розгадали ще одну таємницю Стоунхенджа

Shutterstock

Ви про це навіть не здогадувалися

Стоунхендж дуже часто привертає увагу вчених своїми таємницями. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express, дослідники розгадали ще одну загадку цього монументу. 

У результаті тривалого дослідження, фахівці прийшли до висновку, що будівельники цієї визначної пам'ятки, використовували Стоунхендж для визначення зміни пори року. У стародавні часи це був так званий сонячний календар.

Разом із цим, науковці знайшли на території Стоунхенджа кістки людей, що свідчить про те, що цей витвір був ще й цвинтарем. Вважається, що там ховали лише членів англійської королівської сім'ї впродовж кількох поколінь. Деяких людей перед похованням кремували. Це відбувалося 3 тис – 2,5 тис років до н.е.

Спеціалісти вважають, що Стоунхендж – кам'яна споруда в англійському графстві Вілтшир, була частиною величезного меморіального комплексу, яка існувала для шанування померлих.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені встановили, хто створив ями віком 4,5 тис років, які у 20 разів більші за Стоунхендж.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ