Джонні Депп та Ембер Герд

Ембер Герд зізналася, що ще й досі любить Джонні Деппа

Shutterstock

"Я люблю його. Я любила його всім серцем"

Відома американська акторка Ембер Герд приголомшила заявою про те, що ще й досі любить свого екс-чоловіка Джонні Деппа, якого багато років звинувачувала у домашньому насиллі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

За історією кохання, а згодом гучним розлученням та судовими розглядами між Ембер Герд та Джонні Деппом стежив весь світ. Здавалося б, що після того, що вони пережили, актори мають бути найстрашнішими ворогами.

Однак, акторка Ембер Герд приголомшила заявою про те, що ще й досі любить Деппа. Про це вона розповіла у своєму інтерв'ю авторитетному виданню.

Жінка відмітила, що намагалася налагодити відносини і відновити сім'ю. Правда це, чи ні – невідомо.

"Я люблю його. Я любила його всім серцем. І я намагалася з усіх сил, щоб наші абсолютно зломлені відносини налагодилися, але я не змогла. У мене немає до нього ніяких поганих почуттів або недоброзичливості. Я знаю, що це важко зрозуміти", – поскаржилася Херд. 

Нагадаємо, що раніше в одній зі своїх статей для Washington Post зірка "Аквамену" назвала себе "громадським діячем, який представляє насильство в сім'ї". Тим самим вона звинуватила свого екс-чоловіка у домашньому насильстві.

Славнозвісний "пірат" не дозволив обмовити себе і заявив на колишню до суду. Це спричинило тривалий судовий розгляд вже згаданої справи, у якій перемогу здобув Джонні Депп. 

Адвокати Ембер Герд заявили, що акторка має намір оскаржити рішення присяжних про наклеп на Джонні Деппа, якому судовий орган присвоїв компенсацію у розмірі $15 млн. Згодом Депп повідомив, що готовий пробачити борг, якщо Герд дотримуватиметься однієї умови.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ