Віталій Кличко

Віталій Кличко отримав міжнародну нагороду за мужність

vitaliyklitschko / Instagram

"Це нагорода для кожного, хто захищає незалежність і свободу України"

Віталія Кличка удостоїли престижної міжнародної премії Артура Еша за мужність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Boxing Scene.

Церемонія нагородження запланована на 20 липня.

"Врівноваженість і сила Віталія, коли його місто та країна стикаються з незбагненними випробуваннями, набагато перевершили неймовірну рішучість, яку він продемонстрував, як один із найкращих чемпіонів боксу у важкій вазі. Його відданість народу України стала натхненням для світу, а його хоробрість є яскравим прикладом стійкості людського духу. Для нас велика честь нагородити його нагородою Артура Еша за відвагу", – розповів виконавчий редактор ESPN Content Роб Кінг.

Ці нагороду, яку раніше отримували Мухаммед Алі, Нельсон Мандела та інші, вручають представникам спорту за діяльність, що виходить за межі спорту та істотно впливає на світ. За словами Кличка, ця нагорода – визнання мужності українців, які борються з російськими окупантами за свою свободу.

"Це нагорода для кожного, хто захищає незалежність і свободу України", – сказав київський міський голова.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Майк Тайсон дав неоднозначний коментар щодо росії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ