АЗС

Що таке паливна картка і як її отримати – поради

Shutterstock

Поки в Україні існує дефіцит палива, актуальним залишається питання наявності паливних карток

Сьогодні популярні АЗС намагаються покращити обслуговування, щоб залучити якомога більше клієнтів. Кожна з заправних станцій створила свої паливні карти. Що це таке і як її отримати, розповідає "Дивогляд". 

Що таке паливна картка ?!

Паливна карта має вигляд звичайної пластикової картки. Її власник може зберігати на ній пальне у грошовому еквіваленті або в літрах з фіксованою ціною. Разом із цим ви можете сплатити за пальне бонусами.

Паливні картки поділяються на лімітовані та безлімітні. Лімітовані мають обмеження на регіон використання і перебувають під суворим контролем. Безлімітні, відповідно, не мають жодних обмежень і дозволяють заправлятися на будь-якій заправці мережі АЗС без жодної прив'язки до регіону.

Однак, існують певні можливості використання безлімітних карток: фізичні особи можуть повністю контролювати баланс, бонуси та ліміт на картці. Працівники компанії або фірми можуть переглядати лише баланс на картці.

Найпопулярнішими сьогодні є паливні картки АЗС WOG та OKKO.

Як отримати і використовувати паливну картку WOG?

Для того, щоб отримати паливну картку мережі автозаправних станцій WOG необхідно звернутися до одного з представництв ТОВ ВОГ КАРД. Вирішити всі питання вам допоможуть менеджери.

Отримати картку і користуватися нею можна лише після підписання угоди і внесення передоплати за неї та нафтопродукти.

Для того, щоб заправити автомобіль за допомогою паливної картки необхідно приїхати на одну із заправок АЗС, перед'явити картку оператору і назвати пальне, яке потребуєте.

Для того, щоб поповнити картку необхідно внести готівку або просто перерахувати певну суму на рахунок ТОВ ВОГ КАРД.

Як отримати і використовувати паливну картку ОККО?

Власники паливної картки цієї мережі АЗС можуть проводити операції в режимі онлайн. Кожен з користувачів має доступ до особистого електронного кабінету, де може перевіряти і керувати лімітами, балансом та здійснювати операції на картці.

Отримати картку можна, звернувшить до одного з представництв АЗС ОККО. Також це можна зробити на сайті ОККО, уклавши відповідно угоди онлайн. 

Кожна з паливних карток ОККО має індивідуальний пін-код. У випадку втрати картки його можна використати для миттєвого блокування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що для заправки авто з'явилися "гарячі лінії" різних АЗС.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ