В Іраку на поверхню "випливає" стародавнє місто

В Іраку на поверхню "випливає" стародавнє місто – фото

Universities of Freiburg and Tübingen

Руїнам вже понад 3,4 тис років

В Іраку, в результаті сильної посухи, на поверхню починає "випливати" стародавнє місто, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Останні кілька місяців Ірак страждає від посухи, що впливає на природні явища. Зокрема, в результаті цього водосховище Мосула починає висихати, а на поверхні видніється стародавнє місто. Ймовірно, що йдеться про місто Закіку, що було центром імперії Міттані, яка існувала між 1550 і 1350 роками до н.е.

За попередньою інформацією, руїнам вже понад 3,4 тис років. Вони складаються з кількох великих будівель і палацу. Також були помічені кілька цікавих споруд, зокрема, промисловий комплекс і величезна складська будівля.

Разом із цим, група археологічних дослідників виявила кілька керамічних глечиків з понад 100 необпаленими глиняними табличками, на яких розташовується клинопис.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Аргентині виявили скам'янілості "дракона смерті".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ