У США подружжя зберігало у себе в гаражі кістки кита, який вимер 300 років тому

У США подружжя зберігало у себе в гаражі кістки кита, який вимер 300 років тому

UNCW

Ця знахідка є дуже важливою і цінною для сучасної науки

У США подружжя впродовж багатьох років зберігало у себе кістки кита, що вимер близько три століття тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UNCW

Американці Ріта і Том Маккейбі у 1970 році гуляли одним з пляжів Північної Кароліни та несподівано натрапили на великі дивні кістки. Пара забрала їх з собою та всі наступні роки зберігала у гаражі. 

Згодом залишки невідомої істоти передали вченим з Університету Північної Кароліни, що знаходиться в Вілмінгтоні. Після аналізу фахівці встановили, що кістки належали сірому киту, чий рід вимер ще 300 років тому. Ймовірно, що кит помер у воді своєю смертю у період міграції, а його останки викинуло на берег течією. 

Професор Девід Вебстер відмітив, що ця знахідка є дуже важливою і цінною для сучасної науки, оскільки раніше про життя цього виду китів було відомо дуже мало. Цю думку підтвердив й куратор Національного музею природної історії Ніколас Паєнсон.

"Екземпляри, схожі до цих, прив'язані до місця та часу. Вони розповідають нам, яким цей світ був колись", – переконаний Паєнсон.

Що саме спричинило вимирання китів – невідомо, але очікується, що кістки "розкажуть" більше про це і дадуть відповіді на хвилюючі запитання. 

Сьогодні ж кістки сірого кита знаходяться у Смітсонівському музеї, що у Вашингтоні. Вивчати їх можуть учені зі всього світу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли залишки 15-сантиметрової істоти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ