15-сантиметровий муміфікований скелет

Інопланетянин чи людина: учені знайшли залишки 15-сантиметрової істоти – фото

Фото The Daily Star

Муміфікований скелет був загорнутий у білу тканину та зберігався у шкіряному мішечку

Існування інопланетян досліджується вже багато років. Учені висували чисельну кількість гіпотез, а згодом надали докази. "Дивогляд" із посиланням на Daily Star повідомляє, що науковці знайшли давній скелет, який може належати інопланетянину.

Муміфікований скелет був загорнутий у білу тканину та зберігався у шкіряному мішечку.

Знахідку було виявлено у 2003 році у Південній Америці, а саме в чилійській пустелі Атакама. Останки довжиною у 15 см мали 10 маленьких ребер, а конічна голова викликала питання у фахівців.

Учені зробили кілька припущень щодо походження істоти. Більшість з них вважали, що це інопланетянин. Також була гіпотеза, що це звичайний плід. Однак, ці дві теорії були спростовані.

Врешті-решт, муміфікований скелет Ата виявився немовлям, яке померло близько 40 років тому. Однак, це не звичайна людина.

Повідомляється, що при житті немовля мало ряд мутацій семи генів. Це призвело до деформації кісток, а також порушення функціонування організму та скелетної дисплазії (карликовість). 

Учені розповіли, що дитина померла одразу ж після свого народження. Також є ймовірність, що вона з'явилась на світ недоношеною. 

"Я зрозумів, що ми не повинні припиняти дослідження, коли виявляємо один ген, який може пояснити симптом. Багато чого може піти не так, і варто отримати повне пояснення, особливо в міру того, як ми все ближче і ближче підходимо до генної терапії", – зазначив Атул Бьютт, директор Інституту обчислювальних наук про здоров'я Каліфорнійського університету.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що учені встановили зовнішність фараона Аменхотепа І за мумією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ