бівень мамонта

Учені знайшли на дні Тихого океану бивень мамонта, який існував понад 100 тис років тому – фото

Science Alert

Науковці планують провести ретельний аналіз ДНК

На дні Тихого океану було знайдено бивень мамонта довжиною в понад 1 м. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Учені океанаріуму затоки Монтерей проводили дослідження Тихого океану на відстані 300 км від каліфорнійського берега. Під час досліджувальних робіт на підводній горі вони виявили метровий бивень мамонта.

Науковці провели аналіз в ході якого з'ясували, що залишки належать колумбійському мамонту, який жив понад сто тис років. Незважаючи на такий тривалий вік, частина тварини добре збереглася. Фахівці пояснюють це тим, що температура води у цій місцевості сягає -4°С. У таких умовах викопні та руйнуються повільніше. 

Колумбійський мамонт вважався одним з найбільших видів. Відомо, що самці сягали 4 м у висоту та мали масу не менше 10 тонн. 

Учені проведуть ретельний аналіз ДНК щоб з'ясувати більше інформації про істоту, якій належав бівень. Зокрема, її точний вік, спосіб харчування та частоту розмноження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли човен, який може виявитися знаменитим Ноєвим ковчегом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ