В Аргентині розкопали гігантського “дракона смерті”

Існував 88 млн років тому: в Аргентині виявили скам'янілості "дракона смерті"

National University of Cuyo

Ці істоти були першими на Землі, хто почав використовувати свої крила під час полювання

В Аргентині виявили залишки нового виду рептилії гігантських розмірів – птерозавра "дракон смерті", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на National University of Cuyo.

Учені палеонтологи проводили дослідження у західній частині Аргентини, в горах Андах в провінції Мендоса. Саме там вони й виявили скам'янілості рептилії, які належать до крейдового періоду. Тобто, жили ці істоти ще 88 млн років тому. 

Що цікаво, "дракони смерті" були першими на Землі, хто почав використовувати свої крила під час полювання. Приголомшують також і розміри птерозавра – 9 м у довжину. Науковець та керівник проекту Леонардо Ортіс відмітив, що раніше схожі скам'янілості ніколи не виявляли.

Цій істоті дали назву Thanatosdrakon Amaru, у якій поєднуються давньогрецькі слова, що у перекладі означають "смерть" (танатос) і "дракон".

"У нас немає інформації про жодного близького родича цього птерозавра, який мав би модифікацію тіла, схожу на цих звірів", – підкреслив Ортіс.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені почали сумніватися в тому, що 550 млн років тому відбулося масове вимирання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ