Кібератака

Шахраї вигадали нову схему для фінансового обману українців

Shutterstock

Будьте уважними

Шахраї користуються фейковою сторінкою сайту "Допомагати просто", через який пропонують українцям нібито отримати фінансову допомогу від ООН. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр протидії дезінформації.

Зловмисники почали розсилати українцям повідомлення з наступним текстом: "Otrumaj VIPLATU 2220 ua zgidno svogo statusa. Oformity". Далі слідує посилання на імітований сайт допомоги, який оформили як сайт фонду "Допомагати просто" від "ПриватБанку". На ньому зловмисники розмістили реферальні посилання на справжній благодійний сайт "ПриватБанку", що вводить в оману абонентів.

Фахівці радять звернути увагу на наступне:

  • "ПриватБанк" не робить розсилку з закликом оформити грошову допомогу від ООН.
  • Справжній сайт "Допомагати просто" знаходиться за посиланням. На ньому є лише активна кнопка "Пожертвувати", а для отримання коштів немає.
  • Фонд не вимагає від користувачів надати логін та пароль особистого кабінету Privat24. Також там наголосили, що закуповують обладнання та оплачують послуги, але не надають фінансову допомогу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Генштаб попередив українців про новий вид шахрайства.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ