Оскар

На росії хочуть створити свою версію кінопремії "Оскар"

Shutterstock

Культура не залишилася поза політикою

Відомий путініст і російський кінорежисер Нікіта Міхалков запропонував створити на росії альтернативу популярній кінопремії "Оскар", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Через повномасштабне вторгнення кремлівської армії в Україну, росіяни буквально стали вигнанцями в усьому світі. Їх не запрошують на жодні заходи, відмовляють у співпраці та не визнають на міжнародному рівні.

Культура також не залишилася поза політикою, у тому числі й кінематограф. Але, на кацапії цьому не сильно засмучуються. Так, наприклад, популярну кінопремію "Оскар" на рф можуть замінити альтернативним варіантом – так званим "Євразійським Оскаром".

Режисер Нікіта Міхалков запропонував роздавати артистам, кінорежисерам і навіть технічним працівникам нагороди у вигляді статуетки з діамантовим метеликом.

"Але це має бути не просто фестиваль. Щоб було зрозуміло, скажу, що це буде Євразійський "Оскар". Сьогодні Оскар став абсолютно політичною премією. Повинні бути певні умови – афроамериканець, лідер ЛГБТ, і це перестає бути премією художньою", – сказав Міхалков під час своєї промови на Євразійському економічному форумі в Бішкеку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у російській держраді АР Крим запропонували прибрати англійську мову з навчальної програми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ