Гуманітарна допомога

Що робити, якщо ви стали свідком продажу гуманітарної допомоги – поради

Shutterstock

"Це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність"

Під час війни інколи зустрічається продаж гуманітарної допомоги, а тому вкрай важливо знати що робити, якщо ви помітили подібне. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UAnimals.

"Якщо ви бачите на вітринах магазинів з цінниками товар, на якому стоїть маркування "не для продажу", "гуманітарна допомога" тощо, знайте – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність"

Що робити у такому випадку:

  • зафіксуйте помічений у продажу товар на фото чи відео, а якщо це онлайн, то зробіть скріншот сторінки та збережіть посилання;
  • зверніться до адміністрації магазину, щоб вона надала сертифікат якості або іншу супровідну інформацію, яка може підтвердити право на реалізацію товару (споживач має право на отримання такої інформації).

Правоохоронні органи можна повідомити наступним чином:

  • за телефоном 102;
  • зателефонуйте на гарячу лінію Служби безпеки України: 0-800-501-482;
  • надішліть листа з описом правопорушення та матеріалами, що підтверджують його, на електронну пошту: [email protected].

Не забудьте поцікавитись щодо результатів розгляду вашого звернення. Якщо правоохоронці не відреагували та магазин продовжує порушувати закон, то звертайтеся до журналістів для привернення уваги громадськості.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що СБУ запускає нові чат боти ідентифікації зрадників і мародерів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ