Кадирівці

Не бояться навіть вистрілів: кадирівці показали черговий "пекельний бій" з невидимим противником – відео

tsn.ua

Такій "сміливості" можна лише "позаздрити"

Тіктокери кадирівці, які прославилися на всю мережу своїми безглуздими відео, продовжують "творчу діяльність". Армія "ДонДона" випустила нову серію своїх "героїчних" боїв з невидимим противником, повідомляє "Дивогляд". 

На новому відео окупанти з Чечні продовжують "звільняти" вже зруйновані міста від невидимих націоналістів. Вони "хоробро" стоять перед відкритим вікном порожньої квартири і навіть не намагаються сховатися у більш безпечне місце. У цей час за кадром лунають звуки вистрілів, які аж ніяк не лякають "сміливих" бійців.

Окремо варто відмітити "мужність" і "безстрашність" оператора, який вірить, що Аллах оберігає його. Напевно, саме через це він так спокійно пересувається по кімнаті і знімає бій "крупним планом".

Більше того, він має метке око, адже може легко помітити позиції ворога і одразу ж вказати на них.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився багатьма курйозними відео за участі кадирівців. Деякі з них мали дуже приємне завершення:

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ