S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробник гри S.T.A.L.K.E.R. зібрав $800 тис на підтримку Украни

Офіційна сторінки гри у Steam

Усі кошти підуть на допомогу армії

Українська компанія GSC Game, яка вважається розробником комп'ютерних ігор S.T.A.L.K.E.R. і "Козаки", зібрала понад $800 тис на підтримку Украни, повідомляє "Дивогляд". 

Відповідна заява з'явилася на офіційній сторінці гри S.T.A.L.K.E.R. у Facebook. Компанія влаштувала розпродаж гри, а всі виручені кошти після вирахування податків направить у благодійний фонд "Повернись живим".

"Завдяки цьому розпродажу стало більше козаків на Січі, сталкерів у Зоні, а український народ отримав нових друзів, готових прийти йому на допомогу", – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астролог розповів, коли закінчиться війна і назвав найсприятливіші дати для України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ