Село Сеньківки

92-річна українка пережила навалу нацистів, а тепер ховається від рашистів – фото

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

"Усіх росіян місцеві називають тепер "‎німцями"

На Чернігівщині мешкає 92-річна Лідія Сергіївна, яка жила під час Другої світової війни, а тепер вона намагається вижити під час вторгнення інших загарбників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр стратегічних комунікацій.

Жінка з села Сеньківки, де наразі залишилося 36 будиночків із наляканими місцевими. По центру їхнього села ще з початку вторгнення у землю влучив ракетний снаряд.

"Та й обстріли продовжуються. 13 квітня по Сеньківці був нанесений ворожий удар. На пам’ять залишилася величезна воронка"

92-річна Лідія Сергіївна – найстаріша мешканка села. Через дії окупантів вона вимушено ховається у підвалі.

"Ще важче її сину, який не може рятуватися через інвалідність. До речі, усіх росіян місцеві називають тепер "‎німцями". Нащадки переможців можуть собою пишатися"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як 84-річна українка обурено розповіла, що окупанти жорстокіші, ніж нацисти.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ