Дмитро Монатик

"Наші герої": MONATIK випустив пісню про українських захисників – відео

monatik_official / Instagram

Всі отримані гроші від монетизації співак віддасть на потреби ЗСУ

Популярний артист MONATIK презентував свою нову композицію під назвою "ArtОборона". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал музиканта.

"Раніше моїми героями були вигадані персонажі з Marvel, DC, Dark Horse Comics тощо. Все давно перевернулося. Герої стали реальними! Кожен автор зрозуміє, як складно налаштуватися на щось, окрім лірики, створюючи пісню під час війни. Але сміливі дії наших воїнів допомогли вигадати тепер те, у що віриться і обов'язково відбудеться в майбутньому.

Сьогодні – тільки сила! Наша! Українська! ЗСУ і тероборона, наші волонтери! Ви – наша сила! Наші герої. Вічна пам'ять кожному, хто віддав своє життя за наші землі, кожному мирному українцю, життя якого раптово перервалося"

Усі отримані гроші від монетизації композиції "ArtОборона" на всіх стрімінгових платформах MONATIK віддасть на потреби ЗСУ. Окрім цього, він залишив реквізити для допомоги українській армії.

За словами Дмитра Монатіка, на візуальне оформлення нового твору вплинули трагічні події у його команді – рідний брат представниць art-відділу MONATIK Corporation загинув у війні проти окупантів.

"Я завжди був проти війни, але не ми з нею прийшли. Ми "визволителів" не звали! Усіма фібрами уявляв поразку кривавого диктатора, поки втілював ці думки у музику"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Литві масово заспівали "Ой, у лузі червона калина".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ