Аутизм

Як діти з аутизмом сприймають війну

Shutterstock

Люди з розладами дивляться на цей світ дещо по-іншому, ніж інші. Так само й діти.

Аутизм дуже часто називають хворобою, однак, це не так. Аутизм – це вроджений розлад розвитку людини, який піддається коригуванню. Позбутися його назавжди неможливо, але з ним можна жити.

Люди з розладами аутизмом дивляться на цей світ дещо по-іншому, ніж інші. Так само й діти. Які у цих особливих дітей "стосунки з війною" розповіли у Львівському навчально-реабілітаційному центрі "Джерело".

Дітям з розладами розвитку важко зрозуміти, що таке війна, чому лунають вибухи і навіщо всі від них ховаються. Діти-аутисти мають більш точне відчуття небезпеки, що негативно впливає на них.

Але, незважаючи на це, вони мають відмінне переживання війни, не схоже на те, яке відчувають інші люди. Однак, ще й досі залишається питанням те, як переживають війну батьки дітей, що мають діагноз аутизм:

"Але ще ми знаємо, що батьки мають великі пережиття – чи зможуть захистити своїх дітей, як коригувати поведінку дітей в час війни, як реагувати на нові агресії, як далі жити і яким буде завтра", – зазначають фахівці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як заспокоїти і чим зайняти дитину у бомбосховищі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ