Олександр Петраков

Тренер української збірної Петраков запропонував відділитися від рф величезною стіною

Українська асоціація футболу (УАФ)

"росіяни – не брати, вони – орда"

Український футболіст і тренер нашої збірної з футболу Олександр Петраков запевнив, що більше ніколи у своєму житті не потисне руки росіянам, повідомляє "Дивогляд".

За свою кар'єру футболіст не раз зустрічався з російськими футболістами на полі. Однак, через вторгнення путінської росії на територію нашої держави, він вирішив, що кращим рішенням буде поставити величезну стіну між нашими країнами.

Разом із цим, тренер української збірної повністю заперечує можливість зустрічі з росіянами на футбольному полі. Принаймні найближчим часом. 

"Я б не хотів, щоб такий матч відбувся, поки я живий. Я не хочу потискати руки цим хлопцям... Ми повинні побудувати велику стіну і зробити все можливе, щоб відокремитися від них. У цих людей немає ні моралі, ні принципів. Росіяни нам не брати, вони – орда", – категорично заявив Петраков.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що після футбольного матчу в Німеччині діти вибігли на поле з антивоєнним закликом "Зупиніть путіна".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ