Російський корабль – іди нах*й

"Нах*й" чи "на х*й": як правильно посилати за російським кораблем

відкриті джерела

У цьому питанні розібрався український журналіст і диктор

Сьогодні все більше людей почали відправляти ворогів "за російським кораблем". Всі знають, як ця фраза звучить, однак, більшість не знає, як вона пишеться. "Дивогляд" повідомляє, що правопис напряму пояснив український радіожурналіст і диктор Дмитро Хоркін.

Український журналіст оприлюднив на своїй сторінці у Facebook допис, у якому висловив обурення щодо неправильного написання слова "нах*й" – прислівника, що вказує напрямок руху.

Звернувшись до сучасного правописe української мови можна помітити, що прислівники, які утворилися в результаті злиття прийменників з іменниками, завжди пишуться разом (надворі, нагору, нах*й).

"На х*й" пишемо окремо, якщо слово "х*й" є іменником.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що грузинські моряки відмовилися заправляти корабель окупантів: "Русскій корабль, іді нах*й, нєт топліва – грєбіте вьосламі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ