Мариновані помідори

Історія про жінку, яка збила російський дрон банкою огірків, виявилася фейком – то були помідори

Shutterstock

Добрий день, ми з України!

Напередодні в мережі розійшлася новина про відважну жительку Києва, яка змогла збити дрон російських окупантів, кинувши у нього банку огірків зі свого балкону. Про це вперше повідомила керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська.

Журналісти змогли знайти цю жінку на ім’я Олена і з’ясували, що історія з банкою огірків виявилася фейком. Бо насправді то була банка маринованих помідорів))

Олена (її прізвище не розголошується з метою безпеки) розповіла, що курила на своєму балконі, коли помітила щось дивне. Спершу вона подумала, що то ворона, але потім почула дзижчання і зрозуміла, що це дрон. Злякавшись, що він зараз почне стріляти, жінка вхопила перше, що потрапило під руку, і запустила в дрон – це була банка з консервацією, яка стояла під стільцем.

"Мабуть, від страху. Бо я злякалася. А що як звідти почнуть обстрілювати мене! Як же шкода тих помідорів… Не знаю, звідки взялися байки про огірки", – розповіла жінка.

Олена припускає, що дрон могли запустити мародери, які шукають квартири без господарів.

"З Києва нікуди не поїду. Прийняла це рішення миттєво. Це мій дім, моя земля. Стоятиму, гризтиму, боротися буду, воюватиму. Все, що треба", – наголошує Олена, яка продовжує щодня ходити на роботу – вона працює продавчинею у магазині побутової хімії.

Донька Олени – волонтерка, яка активно допомагає людям у столиці. А син, який живе у Китаї, підтримує ЗСУ фінансово.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ