Наречений

Наречений зробив тату з датою свого весілля, а воно скасувалося

Shutterstock

Це стало повним розчаруванням для чоловіка

Наречений на ім'я Майкл Крейн дуже чекав на весілля зі своєю коханою Ліндою. Коли в решті-решт стала відома дата цього заходу, він пішов і набив її на своєму тілі. Однак, про несподіване скасування святкування він дізнався вже згодом, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

 
Майкл і Лінда задовго до свого весілля внесли завдаток у розмірі 160 грн у ресторан, де планували відсвяткувати цей важливий день. Однак, заклад несподівано закрився назавжди.
"Я дізнався лише на вихідних, коли побачив відгук у Google, де хтось написав, що їм сподобався відпочинок, але готель закривається 7 лютого. Нам навіть не сказали", – обурюється Майкл.
Молодят не попередили про це, а отже зрозуміло, що завдаток ніхто не збирався повертати. 

"Це дійсно шокує. Ми ніколи не думали, що вони закриються. Це гарне місце, у них є старовинний середньовічний зал. Але відтоді, як ми його забронювали, готель двічі закривався. З самого початку це був кошмар", – розповідає обурений наречений.

Така новина засмутила молодят, а нареченого двічі, бо захотів залишити цей день (5 серпня) на собі назавжди. Майкл набив собі татуювання саме з цією датою і тепер молодята шукають новий заклад, щоб відсвяткувати найкращий день у своєму житті тоді, коли й планували.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік зробив тату на річницю весілля, але з неправильною датою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше