Еймі Сміт

Жінка шокувала своїх дітей, бо нанесла 40 татуювань – фото

amiee_inked / Instagram

Мама ентузіастки сказала: "Це не моя донька"

23-річну мешканка Великої Британії вирішила нанести на своє тіло 40 тату, у тому числі на обличчя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror та The Sun.

Дівчина на ім'я Еймі Сміт мешкає в Окхемі (Іст-Мідлендс). Вона почала захоплюватися тату ще у дитячому віці, а перший малюнок на тілі з'явився вже у 13-річному віці.

Одного разу вона у межах експерименту для телепрограми "приховала" своє тіло під 40 татуюваннями. За словами британка, її матір розплакалася, коли побачила нову зовнішність дочки, а її двоє дітей просто не впізнали свою матір.

"Я була шокована, коли вона (матір – "Дивогляд") сказала, який я маю гарний вигляд, але в той же час, оскільки я маю так багато татуювань на обличчі, і вони є такою великою частиною мого життя, вона сказала: "Це не моя донька", – розповіла учасниця експерименту.

Окрім цього, дівчину засуджують містяни. Зокрема, у супермаркетах за нею ходять охоронці, а також на неї тиснуть люди, на думку яких жінка має відповідати прийнятим ідеалам краси. Як саме вони це роблять – британка не зазначила.

"Татуювання є частиною мого життя. Я живу в такому маленькому містечку, і мене всі знають лише за зовнішністю. Вони не знають, як мене звати, це просто "дівчина з татуюваннями", – поділилася Сміт.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що "чоловік-сатана" вставив собі ікла та відрізав частини тіла, бо хотів бути оригінальним.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ