Дезодорант стік

8 способів використання дезодоранту, про які ви не здогадувалися

Shutterstock

Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся

Дезодорант – один із гігієнічних засобів по догляду за шкірою, який запобігає появі запаху поту. Точніше, саме для цього ми його зазвичай і використовуємо.

"Дивогляд" із посиланням на 5-Minute Crafts ділиться з вами іншими способами використання цього засобу, які вас здивують. Після цього ви будете використовувати дезодорант частіше і для інших потреб.

  • Видалення прищів

Більшість здивується цьому пункту, але він дійсно працює. Для початку очистіть обличчя водою з милом, а після цього точково нанесіть дезодорант з антиперспірантом на відповідне місце.

  • Депіляція ніг без дратування шкіри

Процедура видалення волосся зі шкіри одна з найбільш неприємних процедур, яка може викликати подразнення. Якщо ви також часто стикаєтеся з цією проблемою, то спробуйте наносити на шкіру перед депіляцією не спеціальний гель, а звичайний дезодорант. 

  • Запобігання утворенню пухирів

Цей лайфхак вирує вже не перший рік, але знають про нього не багато. У цьому випадку використовувати краще дезодоранти, що містять у складі 20% гексагідрату хлориду алюмінію в безводному етиловому спирті.

  • Стійкість макіяжу

Дівчата обов'язково гідно оцінять цей продукт, коли робитимуть макіяж. Просто нанесіть дезодорант з антиперспірантом на ті ділянки обличчя, які найбільше страждають від жирових виділень. Після цього починайте наносити макіяж.

  • Заспокоєння свербежу від укусів комарів

 

Дезодорант у вигляді спрею чудово впорається з комарами і стане альтернативою спеціальним засобам. Якщо ж ви вже постраждали від цих комах, то розпиліть дезодорант на місця укусів. Він заспокоїть набряк та зменшить біль.

  • Проти сповзання окулярів з носа

 

Якщо ви носите окуляри і постійно попровляєте їх на носі, то просто нанесіть тонкий шар дезодоранту з антиперспірантом навколо зводу і ви більше не звертатимете уваги на цей аксесуар.

  • Для зняття лаку з нігтів

Якщо вдома немає розчину для зняття лаку, то візьміть дезодорант у вигляді спрею і розпиліть його на нігті. За лічені хвилини ви матимете природній манікюр.

  • Проти пухнастості волосся

Це одна з найпоширеніших проблем і здебільшого у дівчат. Пухнастість робить зачіску менш охайною та погіршує зовнішній вигляд. 

Для боротьби з цим варто також використати дезодорант-антиперспирант у вигляді спрею. Просто розпиліть засіб уздовж лінії росту волосся, але не забувайте прикривати при цьому обличчя.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами 4 лайфхаками, які значно полегшать вам процес прибирання в домі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ