Загадкова людина, невідомий чоловік, інкогніто

Дівчину звільнили з роботи через її обличчя – фото

Shutterstock

Кілька років тому не роздумуючи погодилася на різкі зміни у своїй зовнішності

У Великій Британії дівчина втратила роботу через своє обличчя, вигляд якого раніше дещо змінила. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

23-річна Таня Девіс кілька років тому не роздумуючи погодилася на різкі зміни у своїй зовнішності. Дівчині запропонували зробити татуювання на обличчі і вона підтримала цю ідею.

З часом дівчина почала усвідомлювати, що зробила помилку. Особливо дратував її сам малюнок у вигляді напису "проклята". Під час набивання татуювання вона й гадки не мала, що отримає в результаті. 

"Кожного разу, коли я дивлюся в дзеркало, татуювання нагадує мені, наскільки ж я була нерозумною", – згадує дівчина.

Після цього Таня почала стикатися з проблемами. Усе своє життя дівчина мріяла стати моделлю і до неї навіть звернулися з пропозицією представники популярної компанії, однак, дуже швидко змінили своє рішення.

Татуювання спробували приховати під шаром тонального крему, пудри та іншої косметики. Однак, жоден з цих методів не допоміг.

"Я намагалася замалювати його, але не вдавалося. Упродовж дев’ятигодинних змін косметика розтікалася – і татуювання знову з’являлося", – розповідає Таня.

Сьогодні Таня Девіс працює на заводі, однак досі мріє про кар'єру моделі. Дівчина думала вдатися до процедури лазерного видалення татуювання, але результат може бути непередбачуваним.

Зараз дівчина приховує цей "недолік" під гривкою, але у майбутньому планує знайти остаточне рішення.

дівчину вигнали з роботи через її обличчя
дівчину вигнали з роботи через її обличчя
Фото: The Sun

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чоловік наніс собі рекордні 864 тату з жуками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ