Обкладинка Time

Журнал Time присвятив Україні обкладинку – фото

Time

"Криза, яка може змінити Європу назавжди"

Відоме американське видання Time присвятило обкладинку ситуації, що склалася довкола України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter журнала.

Статтю назвали "Нерозказана історія кризи, яка може змінити Європу назавжди: секретна історія". На зображенні помітно українського військового в екіпіруванні, який іде бліндажем.

"Протистояння (між Україною та Росією – "Дивогляд") відновило напруженість холодної війни і поставило Європу на межу великого військового конфлікту. Намагаючись розпізнати мотиви Путіна, спостерігачі висловили його стратегічне бажання принизити американців, розділити європейців і відновити вплив Москви на землі, які вона контролювала до того, як її імперія розвалилася в 1991 році", – написали в Time.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що українці запустили у мережі патріотичний флешмоб, який підтримали відомі персони.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ