На будь-який смак: ТОП-10 святкових тостів на Новий рік-2022

Наближається Новий Рік – час святкування та чудово проведеного часу. Однак, щоб вразити близьких хорошими словами, треба бути підготовленим і знати тост.

На щастя, "Дивогляд" знає багато цікавих варіантів, якими з вами поділиться:

Новий рік – час дива і чарів. Нехай поруч завжди будуть люди, готові створювати для нас казку і чудеса в будь-який час року

Не можна увійти в одну річку двічі, – так сказав один великий мислитель і був абсолютно правий! А ще не можна двічі зустріти один і той же Новий рік! Тому, гості дорогі, гуляємо сьогодні весело, з запалом і неповторно барвисто, щоб потім весь рік згадувати цю новорічну ніч 2022!

Піднімемо, друзі, келихи, щоб 2022 був набагато краще 2021, але значно гірше 2023!

У далекій ущелині мисливець застрелив великого тигра. І ось решта мисливців поспішили до цієї ущелини. Потім пройшов слух, що другий мисливець у лісі вбив величезного ведмедя. Всі мисливці вирушили в ліс. А після в савані третій мисливець вбив лева. Хто ж з них справжній мисливець: той, хто знаходить здобич самостійно чи той, хто збирає чутки? Давайте піднімемо келихи за те, щоб завжди йти своєю дорогою і залишатися справжнім мисливцем!

Читайте також:

Алкоголь – наш ворог. Нехай у 2022 році у нас не буде інших ворогів. А цього ворога ми як-небудь переможемо. Знищуємо ворога, друзі!

Якщо Тигр стукає в двері – Це до радості, повір! Хижак на спині несе Добрий і щасливий рік! Нехай стане життя світлішим, Кращим, яскравішим, веселішим, Щоб весь рік турбот не знати, Всі мрії здійснювати

Вип'ємо за красивих, розумних, добрих, чесних, сміливих, а головне – сором'язливих! Адже ми – така рідкість!

Читав нещодавно рекомендації іменитого астролога. Він упевнений, що того, хто зустріне рік Тигра в теплій компанії, весь рік буде супроводжувати удача, любов і щастя. Я, звичайно, не астролог, але додам. Ті, хто зустріне Новий рік (не тільки Тигра, а й інших покровителів року) в оточенні дорогих і близьких людей – вже є найуспішнішими, коханими і щасливими. За нас!

Як думаєте, краще мати і втратити або так ніколи і не мати? Давайте вип'ємо за те, щоб кожен присутній ніколи не втрачав любов і при цьому ніколи не мав проблем. Нехай буде більше щасливих моментів!

Нехай всі біди будуть такими ж нетривалими, як зміна одного року на інший

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 5 найкращих локацій в Україні, де можна зустріти Новий рік-2022.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше