Запам'ятати все: як не сп'яніти у новорічну ніч та прокинутися вранці без похмілля

Неможливо уявити святкування Нового року без шампанського та інших алкогольних напоїв. Однак, зловживання спиртним може призвести до важкого похмілля

Щоб позбавити вас від цього, "Дивогляд" ділиться порадами, які допоможуть вам пити і не п'яніти в Новий рік. 

  • Підготуйтеся заздалегідь

Правильні лікарські препарати дещо знизять вашу тягу до алкоголю і, відповідно, позбавлять від похмілля наступного ранку. Існують спеціально призначені для цього ліки, вартість яких більша за традиційні аналоги.

Візьміть будь-який препарат для поліпшення роботи шлунку та випийте його не раніше, ніж за годину до початку святкування. Також для цього чудово підійде активоване вугілля.

Візьміть до уваги, що корисним буде вранці 31 грудня вжити препарат, який містить у своєму складі вітамін В1. До моменту святкування він утворить у вашому організмі фермент, який відповідає за знешкодження алкоголю.

Бадьорості на всю ніч додасть чашка міцного чаю з м'ятою або кави з лимоном. Вони допоможуть вам бути більш тверезим та контролювати рівень свого сп'яніння.

Чай
Чай
Фото: Shutterstock
  • Пийте правильно

Перебуваючи у великій компанії, контролювати спожиту дозу алкоголю буває дещо важко, однак за цим необхідно стежити.

Якщо є можливість, то розбавляйте спиртні напої звичайною або газованою водою. Наприклад, віскі чудово поєднуються з колою, а знизити градус шампанського можна за допомогою кубиків льоду.

Якщо ви розумієте, що починаєте п'яніти – прийміть 4 таблетки активованого вугілля. Цей препарат чудово нейтралізує алкоголь.

У жодному разі не пийте наприкінці вечора міцну чорну каву. Цей напій лише посилить дію спиртного.

Не забувайте закушувати! Переключіться з алкоголю на їжу і ви залишатиметесь тверезими.

Святкування
Святкування
Фото: Shutterstock

Ні в якому випадку не змішуйте різні алкогольні напої, навіть якщо так роблять ваші товариші. У кожного з нас індивідуальний організм, який по-різному реагує на такі експерименти.

Запивайте алкоголь, але лише негазованими напоями. Для цього чудово підійде чиста питна вода, сік або морс, оскільки вуглекислий газ лише допоможе градусу швидше заволодіти вами.

Більше рухайтеся. Новий рік – чудова нагода потанцювати, тому не втрачайте цю можливість. Так ви зможете не лише повеселитися, але й збадьоритися та протверезіти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами 6-ма алкогольними напоями, які спричиняють найменше похмілля. Після них ви прокинетеся свіжими.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше